Dobrovolníci do Dětské psychiatrické nemocnice

13
bodů

Propagace dobrovolnictví v lounské Dětské psych.nemocnici

Grafika
Velká práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Hledáme grafika pro vytvoření propagačních letáků, umíme pracovat s lidmi, ale grafické vzdělání chybí, pomůžete?

Popis

Dětská psychiatrická nemocnice v Lounech oslovila koordinátorku Dobrovolnické služby Levandule v Žatci, jestli by jim nepomohla se získáním dobrovolníků pro dětské pacienty na psychiatrickém oddělení. Rádi se budeme podílet na spolupráci s touto nemocnicí, potřebujeme k tomu ale udělat propagaci v tomto městě. Najde se dobrovolník, který pomůže s grafickou prací na letáku? Přikládám logo Levandule a starší letáky pro představu co děláme. Specifikaci pro psychiatrické oddělení dohodneme později. Budu moc ráda za pomoc. Radka Hrádková 777978999

Komentáře

Naši dobrovolníci jsou lidé různého věku, vzdělání a zájmů. Rozhodli se zdarma pomáhat lidem, kteří to potřebují. Dochází na Dětské oddělení, Následnou péči žatecké nemocnice, do Domova pro seniory, ústavu Kamarád LORM, povídají si s pacienty, hrají hry s dětmi, udělají drobný nákup, zahrají na kytaru, zazpívají, připraví přáníčka k Vánocům, upečou cukroví, vedou kroužek keramiky, přivedou canisterapeutického psa apod. Pro ty, kteří nikoho nemají, nebo jsou příbuzní daleko, je to velmi mnoho.
Zadarmo ani kuře nehrabe? Snažíme se to změnit.
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Zdraví
Terapie
Občanská společnost
Naši dobrovolníci jsou lidé různého věku, vzdělání a zájmů. Rozhodli se zdarma pomáhat lidem, kteří to potřebují. Dochází na Dětské oddělení, Následnou péči žatecké nemocnice, do Domova pro seniory, ústavu Kamarád LORM, nově do Dětské psychiatrické nemocnice Louny, povídají si s pacienty, hrají hry s dětmi, udělají drobný nákup, zahrají na kytaru, zazpívají, připraví přáníčka k Vánocům, upečou cukroví, vedou kroužek keramiky, přivedou canisterapeutického psa apod. Pro ty, kteří nikoho nemají, nebo jsou příbuzní daleko, je to velmi mnoho.