Salesforce - nastavení user profiles a user roles

7
bodů

Chceme dobře nastavit uživatelské profily a role v Salesforce

Programování
Informační technologie
dobrá znalost Salesforce CRM
Malá práce | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Od roku 2019 začíná v Nadaci Via využívat Salesforce CRM tým 20ti lidí a chceme dobře nastavit přístupová práva jednotlivých typů uživatelů.

Popis

Hledáme experta, který ví jak se v Salesforce pracuje s user profiles a user roles a pomůže nám během pár hodin spolupráce nastavit dobře přístupová práva jednotlivých typů uživatelů.
Otevíráme cesty k umění žít spolu a umění darovat.
Rozvíjíme komunitní život: podporujeme ty, kteří zlepšují život ve svém okolí. Proměňují veřejná prostranství, obnovují drobné památky, oživují veřejný prostor českých měst či organizují sousedské slavnosti. Rozvíjíme filantropii: usilujeme o to, aby se darování, dobročinnost, štědrost a starost o druhé staly běžnou součástí života lidí v Česku. Jsme nezávislá česká nadace. Nečerpáme peníze z evropských ani státních fondů, ale prostředky získáváme výhradně od individuálních dárců, firem, nadací a z výnosů nadačního jmění. Náš tým tvoří 20 zaměstnanců. Vznikli jsme v roce 1997, kdy jsme navázali na činnost české pobočky americké nadace The Foundation for a Civil Society.