LLOOF krátká videa - postprodukce

13
bodů

Střih, vkládání titulků a hudby, log a textových popisků do 4min videí, z českých WWOOF farem.

Design
Grafika
Postprodukce
film
video...
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

LLOOF je on-line studijní průvodce ekologických zemědělstvím. Potřebujeme publikovat cca 10 videí coby neformálních vzdělávacích pomůcek.

Popis

Fotoaparátem či mobilem pořízená videjka s krásným obrazem a semtam mizerným zvukem stáhnout na 4 minutové filmíčky. - Sestřihat - instrukce dodáme - Vložit sekvenci obrázků a k ní zvukový, případně textový komentář - Vložit lepší audio, pokud nebude rovnou součástí natočeného materiálu - Titulky - zejména česky mluvené audio doprovodit titulkami v angličtině, překlad dodáme. Třeba se i naučíme titulky do nějaké šablony vkládat... - Loga - logo českého WWOOFu, logo projektu LLOOF - Popisky .- např. ze které farmy natočený materiál pochází - Linky - minimálně na konci (ale třeba i během pouštění) aby se dalo kliknutím dostat na konkrétní stránky Upřesním, co budu umět, okomentuji, dodám zdrojová data, nechámsi poradit. Třeba i jaký fotoaparát pořídit, aby materiál pro videa byl sharp, loud and juicy především. Díky, Vojtěch za AERA viva, z.s. - český koordinátor WWOOFu.
Ekocamp DOUPOV, sociální zemědělství, venkovská angažovanost
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
Spolku je letos 18 let. Byl založena za účelem podpory trvale udržitelných forem zemědělství, rozvoje venkova a propagace ekologického zemědělství V letech 02-17 sdružení koordinovalo WWOOF. Od svého počátku spolek působil také v oblasti environmentální výchovy. Své aktivity se od roku 2009 přesouvají spolu se změnou sídla sdružení do západních Čech - vesnička v podhůří Doupovských hor Valeč. Účel spolku: Účelem spolku je rozvoj udržitelného nakládání s evropskou krajinou a podpora sociální rovnováhy ve venkovských oblastech. Zaměření spolku: Severně od valečské návsi leží požární nádrž a pod její hrází udržitelné tábořiště ve velmi rozvojovém stavu. Na rozvoj půlhektarového plácku, pro které se vžil název Ekocamp DOUPOV, se nyní soustředíme. Pomáhají nám s tím Evropští Solidarity Corps.