Vytvoření grafického návrhu propagace

13
bodů

Potřebujeme propagační tabule k umístění do areálu Nemocnice, na MÚ, Domov pro seniory a letáčky.

Design
Grafika
Copywriting
Velká práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Děláme co umíme, ale grafika a propagace k tomu nepatří, víme, že je to moc potřeba, stále je mnoho lidí, kteří o nás nevědí a je to škoda.

Popis

Chybí nám grafický návrh propagační tabule, kterou bychom potřebovali umístit v žatecké nemocnici, MÚ, Domově pro seniory. Také nám chybí poutavé propagační letáčky, zatím máme jen obyčejné A5, černobíle tištěné na barevné papíry. Chce to nejen nápad, ale i někoho kdo to umí graficky zrealizovat. Kdyby se našel někdo, kdo by tyto materiály měl možnost i vyrobit, nebo poradit na koho se obrátit, byli bychom nesmírně rádi.
Zadarmo ani kuře nehrabe? Snažíme se to změnit.
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Zdraví
Terapie
Občanská společnost
Naši dobrovolníci jsou lidé různého věku, vzdělání a zájmů. Rozhodli se zdarma pomáhat lidem, kteří to potřebují. Dochází na Dětské oddělení, Následnou péči žatecké nemocnice, do Domova pro seniory, ústavu Kamarád LORM, nově do Dětské psychiatrické nemocnice Louny, povídají si s pacienty, hrají hry s dětmi, udělají drobný nákup, zahrají na kytaru, zazpívají, připraví přáníčka k Vánocům, upečou cukroví, vedou kroužek keramiky, přivedou canisterapeutického psa apod. Pro ty, kteří nikoho nemají, nebo jsou příbuzní daleko, je to velmi mnoho.