zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

konzultace jak nejefektivněji využívat Mailchimp

naučit se samostatně obsluhovat a plně využívat Mailchimp

10 bodů
  • Informační technologie
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Osobně | Jihočeský

Účel výzvy

rádi bychom zlepšili komunikaci prostřednictvím newsletteru s našimi příznivci a oslovili další potencionální fanoušky

Platnost výzvy vypršela.

Popis výzvy

Ráda bych požádala o konzultaci a vysvětlení jak spravovat Mailchimp. Jak využít jeho možnosti co nejefektivněji. Poradit se nad vizuální (estetickou) a funkční složkou.

Místo realizace

možnost setkání v místě neziskovky: Malovice 35, 384 11 Netolice nebo někde v kavárně České Budějovice/Tábor/Pacov/Praha

Doporučte výzvu

Švestkový Dvůr, z.s.

otevřený divadelní, umělecký a pedagogický prostor

  • Kultura
  • Vzdělávání

Švestkový Dvůr je starý statek v jihočeských Malovicích nedaleko Vodňan, jehož vznik je datován kolem roku 1868. Už 20 let je domovem členů Divadla Continuo, zázemím a zkušebnou pro jejich tvorbu. Je základnou pravidelných letních site specific projektů, workshopů a setkávání umělců z celého světa. Je rezidencí pro divadelníky i umělce z jiných oborů. Je školou, je laboratoří. Je divadlem, kam chodí diváci na inscenace Divadla Continuo i hostující soubory a seskupení. Na Švestkovém Dvoře vzniklo za 20 let, kdy zde sídlí Divadlo Continuo, 25 inscenací souboru, 19 letních site specific projektů, kterých se zúčastnilo přes 400 mladých lidí z celého světa, stejně jako místem koprodukčních a pedagogických projektů realizovaných ve spolupráci s evropskými vysokými divadelními školami.