zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Grafika brožury II.

Máme text brožury a anglickou předlohu. Co potřebujeme? Aby česká verze vypadala jako ta anglická :)

13 bodů
  • Grafika
Velká práce (více než 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Přeložili jsme brožuru, jejíž česká verze bude vypadat stejně jako ta původní. Hledáme grafika, který čes. verzi podle předlohy zpracuje.

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Květa P

Hodnocení spolupráce

Spolupráce s Lenkou byla naprosto perfektní. Reagovala velice rychle a odpovídala na jakékoli moje (někdy i zbytečné) dotazy :-) Spolupráci mohu jen doporučit.
 
Květa P ★★★★★
Květa je nejlepší! Reagovala velmi rychle a práci odvedla velmi profesionálně. Perfektní komunikace, precizní zpracování. Doufám, že nám přijme ještě nějaké další výzvy, protože je s ní zkrátka radost pracovat! :) Moc díky za ohromnou pomoc!
 

Popis výzvy

Poskytneme text brožury i původní brožuru v anglickém jazyce. Tedy není potřeba žádnou grafiku vymýšlet - stačí podle původní verze vytvořit analogickou českou verzi. :)

Přílohy

2100-quality-assurance-of-non-formal-education.pdf

Doporučte výzvu

Asociace neformálního vzdělávání

Praktikující zastánci neformálního vzdělávání

Hodnocení: ★★★★★

Usilujeme o podporu lidí, organizací a institucí se zájmem o sdílení a rozvoj neformálního vzdělávání v České republice. Naše aktivity zatím cílí na kvalitu neformálně-vzdělávacích aktivit a aktivizací mladých lidí. Členové organizace se už v oboru úspěšně pohybují a spolupracují dlouho, nyní se nově sdružili pod hlavičkou jedné organizace a plánujeme společné aktivity do budoucna. Pro příklad aktivit lze nahlédnout na web projektu Marker CS, který je prvním schváleným projektem naší organizace v programu Erasmus +: https://sites.google.com/site/skolenimarker/.