zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Vytvoření pozvánky na ples

Vytvořit grafický návrh pozvánky na benefiční ples s daným textem a předem daným logem

10 bodů
  • Grafika
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Naše organizace nemá svého grafika, potřebujeme vytvořit jednoduchý grafický návrh pozvánky na ples pro rozeslání emailem

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Petra Tůmová

Hodnocení spolupráce

Komunikace byla velmi příjemná, všechny podklady k práci dodány okamžitě a krásná pochvala na závěr:-) Moc děkuji.
 
Děkujeme Petře Tůmové za přijetí výzvy. Během tří hodin a bleskurychlé emailové korespondeci jsme měli pozvánku na ples, včetně zpracování návrhu lístků, hotovou a už šla do světa. Pozvánka se nám moc líbí a spolupráce byla nadmíru plodná a efektivní. Moc díky, ušetřilo nám to čas a náklady - právě toto je pro naši neziskovku moc důležité.
 

Popis výzvy

Sháníme grafika, který zpracuje na daný text a logo pozvánku na ples formátu A4 pro naši organizaci.

Přílohy

1404-pestra-spolecnost-barva.jpg

1404-logo_ponokov_pes.png

Doporučte výzvu

Komentáře

Petra Tůmová 8. 1. 2015 09:01
Dobrý den, jsem tu nová - nějaké bližší info k té výzvě? Třeba jaký má být ten daný text??? Díky
Petra Tůmová 8. 1. 2015 09:25
POMOHLO BY MI TAKY KDYBYSTE MI POSLALI RGB barev, které máte v logu:-)
Dobrý den, jsem moc ráda, že jsme se takto propojili a že nabízíte naší neziskovce naše grafické služby dobrovolnicky :)
Našla jsem tady Váš email, poslala bych to tedy emailem logo manuál a text k pozvánce a budu moc ráda, pokud nám pozvánku zpracujete. Mohu tedy zaslat emailem?
S pozdravem
Klára Pragerová
Petra Tůmová 8. 1. 2015 21:37
:-)

Pestrá společnost, o.p.s.

Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour

Hodnocení: ★★★★★

Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.