Fotomontáže ostrých fotek zvířat k adopci

0
bodů

Pěkná a vtipná fotomontáž jako účinné lákadlo k adopci zvířete z útulku

Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Facebook a jiné portály přetékají nabídkou psů a koček k adopci. Je jich zkrátka moc. Chceme též nabízet, avšak novou, neotřelou cestou.

Popis

Máme krásné, ostré fotky a máme přesnou představu, co bychom chtěli. Inspirovali jsme se zahraničními weby a prosíme velmi šikovného grafika, který by zvíře z naší fotky vložil do daného (většinou surrealistického) prostředí. Jsme přesvědčeni, že to zaujme a naláká. Fota, ze kterých jsme se inspirovali, samozřejmě pošleme, nejsou závazná, mají sloužit jako představa a směr, kterým se chceme vydat. Děkujeme!
Kastrační programy koček a psů, vzdělávání veřejnosti.
Vzdělávání
Životní prostředí
Nadační
Občanská společnost
Jsme iniciativa, která si klade za cíl přispět k vyřešení kritické situace psů a koček v ČR. Naše činnost sestává z osvětových akcí pro veřejnost i žáky ve školách (ve smyslu Nekupuj. Adoptuj!, tj. zvýšení prestiže adopcí zvířat z útulků, borcení mýtů o těchto zvířatech aj.) a aktivního vyhledávání lokalit, kde zvířata zbytečně trpí - zde distribuujeme osvětové letáky, nabízíme podporu při řešení konkrétní situace a z našeho rozpočtu i financujeme kastrace a veterinární péči potřebným zvířatům.