Vytvoření návrhu www stránek pro Sázíme stromy z.ú

13
bodů

Potřebuji vytvořit grafický návrh stránek pro nově vzniklou neziskovku

Design
Grafika
Velká práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Přicházíme do kontaktu s firmami a velmi mi chybí možnost odkázat je na webové stránky a působí to neprofesionálně

Popis

Potřebovala bych vytvořit stránky, kde bude úvodní stránka, stránka o tom co děláme, stránka pro pro naše akce, kam budu moct dávat fotografie ze sázení stromů, stránka pro kontakty. Zatím dávám výzvu pro grafický návrh, ale pokud je to možné udělat i s nakodováním webu, tak by to bylo super.

Komentáře

Skvělý nápad! Pokud byste chtěli upravit texty na webovku nebo zpracovat graficky letáčky, klidně se ozvěte. Fandím vám! Na získání peněz by se hodilo vyvěsit nápad na www.hithit.com
Mám zkušenosti s blogem od Googlu. Můžete se podívat na Angeliky bloček: http://angelikyblocek.blogspot.cz/. Může to možná působit neprofesionálně, ale bude se vám to snadno spravovat. Jednoduše můžete přidávat texty, měnit design a cokoliv dalšího. Oproti klasickým stránkám to má sice jistá omezení, ale je to zdarma, s českým ovládáním a snadnou úpravou bez nutnosti žádat o každou změnu informatika.
Sázíme áleje, remízky, obnovujeme sady
Jsme neziskovková organizace, která hledá společně s obecními uřady místa, kam je možné vysadit nové stromy. Sázíme spolecně s veřejností - školáky, dobrovolníky a znevýhodněnými občany. Peníze na výsadbu darují firmy v rámci jejich politiky společenské odpovědnosti vůči životnímu prostředí.