Hledáme dětem rodiče

13
bodů

Internetové stránky pro žadatele o svěření dětí do náhradní rodinné péče.

Programování
Tvorba webu
Informační technologie
Design
Grafika
Copywriting
Public Relations
Sociální sítě
Fotografování
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Vytvořit profesionální internetové stránky tak, aby dokázaly oslovit veřejnost a získat tak nové náhradní rodiče pro děti z dětských domovů.

Popis

Potřebovali bychom vytvořit: 1) Webové stránky s redakčním systémem 2) Facebookové stránky 3) Reklamu na výše uvedené stránky (bannery, animovaný gif., video na youtube, apod.) Webové stránky a reklama by měla cílit na cílovou skupinu potencionálních náhradních rodičů s dobrým sociálním zázemým ve věku od 30-50 let. Můžeme dodat spoustu fotek dětí a videa z terapií, apod. Máme souhlas s uveřejněním nebo umožníme vytvoření vlastních podkladů v rámci setkávání Klubů náhradních rodin. K webu plánujeme vytisknout tištěnou brožurku pro žadatele o náhradní rodinnou péči z Ústeckého kraje. www.chcemebytpestouny.cz

Komentáře

Dobrý den, ráda vám pomůžu s Facebookem a s texty na web, ale Vaše výzva je příliš komplexní, aby to byla práce pro jednoho člověka - doporučuju upravit min. na 3 jednotlivé: webaře, facebookaře, grafika. Pokud máte zájem, pošlete mi prosím e-mail na pajerovaren@gmail.com.
Dobrý den, jsem na tom podobně.. s copywritingem Vám rád pomůžu, možná svedu cosi elementárního s grafikou, kdyby bylo třeba, ale ostatní je nad mé schopnosti. Tak jako tak jsem k dispo na s.volfik@gmail.com :)
Dobrý den, nevím, jestli jste posílali komentář, ovšem znovu píšu, že pokud chcete pomoct se sociálními sítěmi nebo webem, nabízím svoje zkušenosti. Odepište, prosím.
Marcel Janík 3. 3. 2014
Dobrý den, rád Vám pomůžu s webem. Ale bude postavený na jedné šabloně. I tak je to práce minimálně na jeden celý den.:)
Daniel Nytra 10. 3. 2014
Dobrý den,
souhlasím s komentáři nade mnou. Rozdělte výzvu do třech bodů...jinak se dál bohužel neposunete.
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš zájem pomoci. Můžete nám prosím sdělit Vaše představy jak byste s námi mohl spolupracovat? Přejeme vše dobré. www.chcemebytpestouny.cz
Komentář pro všechny. Bohužel jsem se ke komentářům dostal až dnes, ale jeden člověk nám již pomohl s www.chcemebytpestouny.cz, ale je to specialista na marketing, ne programovaní. Asi jsme výzvu měli opravdu rozdělit. Jsme příliš malá organizace a máme málo jak financí tak personálních sil. Do budoucna bychom to však chtěli zlepšit. Výzvu an příští rok zřejmě přepracujeme.
Většina námi chtěného se již povedla viz www.chcemebytpestouny.cz. Nyní sháníme někoho, kdo by nám vytvářel animace ve flashi.
Naším cílem je pomáhat pěstounským a osvojitelským rodinám.
Vzdělávání
Poradenství
Posláním NRUK je pracovat v oblasti kulturní, vzdělávací a sociální a podporovat tak náhradní rodiny. Činnost NRUK je zaměřena na vzdělávání a osvětu, na smysluplné využití volného času dětí i dospělých, pořádání kulturně-společenských akcí.