Změna struktury dotazníku v Excelu

7
bodů

Dotazník pro páry v Excelu potřebujeme přeuspořádat tak, aby se dal načíst do databáze.

Informační technologie
Excel
Tady a teď | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Dotazník pomáhá párům na začátku dlouhodobého vztahu víc se poznat, ale potřebujeme ho připravit k vložení do webové databáze.

Popis

Máme Excel soubor se 150 otázkami, které jsou očíslované a zařazené do kategorií. Potřebujeme data v Excelu přeházet do několika listů tak, aby se výsledek dal nahrát do SQL tabulek v databázi: * List s otázkami - jejich texty, čísla, správné odpovědi. * List s kategoriemi - jejich popis a označení. * List propojení - která otázka patří do které kategorie a s jakým pořadím. Je potřeba někoho, kdo umí pracovat s Excelem tak, aby tohle všechno nedělal ručně - pak to bude velmi rychle hotové. Rád dám přes telefon/Teams/Zoom apod. bližší instrukce.

Přílohy

2171-dotaznik.jpg

Sedm setkání pro posílení vašeho vztahu.
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Terapie
Ve více než 100 zemích po světě už přes milion lidí zažilo tenhle neziskový kurz, v ČR ho dobrovolnící pořádali už na více než 100 místech. Atmosféra jako na rande - páry u stolků pro dva mluví vždy jen se svým partnerem. Po dobré večeři následuje praktická a vtipná promluva s rozhovorem k tématu jen ve dvojici, v plném soukromí, nad kávou a dezertem.