Hledáme člověka na fundraising a komunikaci

20
bodů

Jsme úspěšní, ale rostou nám náklady.

Marketing
Public Relations
Sociální sítě
Fundraising
Dlouhodobá spolupráce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Abychom pokryli náklady na provoz a především zaplatili služby odborníků. Chceme efektivněji komunikovat a využít podporu našich příznivců.

Popis

Hledáme zkušeného pracovníka pro fundraising a komunikaci s dárci, který by uměl vytěžit naši databázi kontaktů pro zajištění stabilního financování kampaně. Nabízíme: práce z domova, práce v malém přátelském týmu, velkolepé výzvy v zápase Davida s Goliášem. Požadujeme: zkušenost s on-line kampaněmi a jednáním s dárci, znalost prostředí FB (ostatní soc. sítě výhodou), kreativitu a etický přístup.
Chráníme 60 km krajiny před přílivem kamionů a developerů.
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Podporujeme obce při jednání o rizikovém dálničním projektu. Středočeská D3 ohrozí obyvatelnost krajiny v rekreačním zázemí Prahy - Posázaví, Benešovsku a Voticku. Zdejší dopravní problémy dálnice nevyřeší, naopak je bude ještě více komplikovat přílivem další dopravy. Mnohem efektivnější, levnější a šetrnější řešení existuje, je však státem ignorováno kvůli "vyšším zájmům". Poskytujeme právní, odbornou a koordinační podporu obcím, vlastníkům pozemků a veřejnosti. Prosazujeme zlepšení místní dopravy bez současného nárůstu jejího objemu a negativních dopadů na okolí.