Revize IT techniky v kanceláři neziskovky

10
bodů

Hledáme dobrovolnickou duši na revizi počítačů

Informační technologie
Malá práce | Osobně (Praha 2)
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme se zbavit techniky, která už nefunguje a pracovat s tou, která před sebou ještě něco má. Takový "technický" úklid.

Popis

V rámci jednorázové výpomoci zkontroluješ naše počítače, pomůžeš nám rozhodnout jestli je už třeba nějaký zrecyklovat a řekneš nám, které mají před sebou ještě nějaká léta. Potřebovali bychom pomoci s péčí o naše počítače, které jsou v neustálém zápřahu a odborná péče jim schází. Hledáme někoho, kdo rozumí hardwaru, zvládne překontrolovat naše stolní počítače a dá nám verdikt, jestli ještě fungují a můžeme je nadále používat, nebo je čas se s některým rozloučit. Zároveň máme nevyužité počítače, které bychom chtěli oprášit a případně zprovoznit. Jedná se o jednorázovou výpomoc u nás v kanceláři na Vinohradech.
Čtvrtstoletí na poli mezinárodního dobrovolnictví.
INEX - Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví. Smyslem naší činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné.