Fotograf, který dá našim materiálům duši

13
bodů

Hledáme fotografa, který nám udělá fotky s "lidskou tváří".

Fotografování
fotograf se zkušeností s focením lidí/akcí
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně (Praha nebo Říčany)
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Na letácích o našich službách používáme ilustrační fotografie. Chceme těmto materiálům vdechnout lidskost a vřelost fotkami, kde budou lidé.

Popis

O našich službách informujeme široko daleko. Nosíme je pediatrům, praktikům, neurologům, na obce i do škol. Chceme tyto materiály polidštit a pomocí fotografií, které budou vřelé a mít přátelský tón, udělat z uniformní informace trochu konkrétnější a sympatičtější sdělení. Chceme se pomocí těchto fotografií přiblížit k lidem. Chceme, aby se nás nebáli. Nevnímali nás jako sterilní a cizí. Focení by mělo proběhnout v jednom z našich center - Praha Hostivař a nebo v Říčanech (Říčany jsou lepší varianta). Využít je možno naše prostory nebo zahradu, případně okolí center (les, kavárna...). Pro focení bude vybráno několik našich zaměstnanců, kteří by ztvárnili potřebné situace. Fotografie s lidským prvkem nám moc chybí a vnímáme velkou potřebu toto změnit. Pomůžete nám?
Pečujeme o duševní zdraví dětí i dospělých
Sociální služby
Zdraví
Terapie
Jsme tu už 10 let. Poskytujeme služby zaměřené na péči o duševní zdraví - od psychosociální krizové pomoci, sociální rehabilitace až po klinického psychologa. Našimi klienty jsou děti i dospělí. 95 % našich služeb je poskytováno bezplatně. Máme tři centra - v Praze Hostivaři, v Říčanech a v Kostelci nad Černými lesy. Jsme lokální neziskovka, ale v našem oboru jsme uznávaní profesionálové poskytující vysoce kvalitní péči.