Dobrovolník na správu instagramového profilu

20
bodů

Dobročinný obchod v Michelské a jeho instagramový profil

Sociální sítě
instagram
Dlouhodobá spolupráce | Online (Praha)
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Máme 7 dobr. obchodů po celé Praze a nestíháme se starat o jejich profily tak, aby podporovaly myšlenku slow fashion a důstojného stáří.

Popis

Hledáme dobrovolníka, který má oči jen pro Instagram a chce s ním pravidelně pomáhat dobročinnému obchodu Sue Ryder. Aktuálně sháníme dobrovolníka pro obchod v Michelské ulici. Pomáhali byste nám vytvářet a postovat 1 až 2 zábavné příspěvky týdně na téma udržitelnost, charity shop, dárcovství, slow fashion a hlavně módní perly konkrétního obchodu. Cíl Vaší pomoci je jasný! Přilákat do obchodu co nejvíc dárců a zákazníků a zvyšovat povědomí o tom, že takové obchody vůbec existují. 3 věci, bez kterých se jako náš instagramový dobrovolník neobejdete: ✅ Láska k Instagramu ✅ Fotografické oko a spisovatelské střevo (aspoň malé) ✅ Chuť nořit se do skladových zásob obchodu a vytahovat odtud poklady na světlo Instagramu @sueryderitalka je příkladem toho, jak by Vaše práce mohla vypadat. Těšíme se na Vás a #dekujememoc ❤️
Neztratit se ve stáří
Sociální služby
Zdraví
Poradenství
Jsme tu pro seniory a jejich rodiny. Dokážeme poradit a pomoci ve chvílích, kdy stáří začíná přinášet starosti. Usilujeme o to, aby v České republice mohl každý důstojně zestárnout.