Vizuální vzhled vizitek

0
bodů

Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Chceme zviditelnit naší činnost a vizitky jsou jedním z nástrojů, který může přispět k větší informovanosti o našich službách

Popis

Potřebujeme vytvořit v nějakém programu návrh vizitky, do které bychom si samostatně dopisovali jméno, pracovní pozici a kontaktní údaje. Chceme pro všechny členy týmu vytvořit vizitky se stejným designem. Vizitky bychom rádi ladili do modré barvy, kterou jsme dosud používali na propagačních materiálech.

Komentáře

Dobrý den,
máte nějakou ukázku odstínu modré, kterou chcete použít? Vizitky mohu dodat v PDF, ale lepší by asi bylo, kdybych připravil varianty pro všechny pracovníky jednotlivě nahotovo. Mohu vám nabídnout také tisk vizitek u nás v tiskárně (jakou cenu za kus máte dosud? - bohužel nemůžeme nabídnout tisk zcela zdarma, ale zkusíme udělat co nejlepší cenu).

S pozdravem Dostál
Hospic Sv. Jiří poskytuje služby nevyléčitelně nemocným
Sociální služby
Zdraví
Hospic Sv. Jiří v Chebu se snaží o rozvoj paliativní péče na Chebsku prostřednictvím osvětových, vzdělávacích, společenských a benefičních akcí. Dále poskytuje služby domácí péče s hospicovou složkou, kde multidisciplinární tým (lékař, zdravotní sestra, sociální pracovnice, duchovní, psycholog, dobrovolníci) pečuje o umírající umírajícím a podporuje pečující.