Udělat neodolatelnou nabídku a najít partnera trhů

7
bodů

Potřebuji najít partnera pro naše lokální trhy - firmu, která podpoří 0.4 úvazku koordinátora trhů.

Copywriting
Fundraising
Malá práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chci pozici profesionalizovat. Na práci, kterou jsem dělala jako dobrovolník, už nestačím. Dělám mnoho jiných aktivit. Nový dobrovolník není

Popis

Potřebuji pomoc s vytvořením textu nabídky, abych získala podporu firmy, která zafinancuje zbytek platu pro koordinátora trhů na rok 2020. Potřebuji vytvořit nabídku, které nelze odolat. Co mohu nabídnout? Co firmy budou vidět jako přínosné pro jejich propagaci? Jak si můžeme vyjít vstříc, aby to bylo výhodné pro obě strany? Sama si na to nedokážu odpovědět. Mým cílem je najít zdroje na člověka, který trhy bude koordinovat, na poloviční úvazek. Já jsem to dělala 4 roky téměr zcela jako dobrovolník, cca za 2000 Kč měsíčně jako odměna. V současnoti jsem organizátorkou velkého množství jiných aktivit a trhy, které dobře fungují, potřebuji někomu předat. Dobrovolně to ale nikdo dělat nemůže - nepodařilo se mi nikoho sehnat. Mám ale zájemce o koordinaci trhů - pokud by to byla placená pozice. Rozhodla jsem se tedy jít cestou profesionalizace trhů.
Oživujeme dění v Jeseníku
Spolek Sudetikus je skupina aktivních lidí se zájmem o rozvoj Jeseníku a Jesenicka. Jsme aktivní v oblasti podpory místní ekonomiky, místních produktů a potravin, a místního přírodního a kulturního bohatství. Chceme Jeseník plný života v ulicích a lidí, kteří naše město a region milují a pečují o něj. Smyslem naší činnosti je posilovat dobré mezilidské vztahy, komunikaci mezi různými zájmovými skupinami, aktivní zapojení obyvatel do komunitního a veřejného života, sdílení kontaktů, zkušeností, dovedností a nadšení.