Hledáme kodéra pro vytvoření webové mapy

13
bodů

Sháníme nadšence, co nám pomůže s chystanou online mapou popř. onepage webem dle grafických podkladů

Programování
Tvorba webu
Informační technologie
nadšení pro věc :) spolupráce s grafikem :)
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Cílem je zprovoznění online mapy s umístěním swapžidlí v republlice - jednoduchý web s databází výměnných míst ve vašem městě či kraji

Popis

Jsme z projektu Swapžidle. Podporujeme sdílení věcí a jejich výměnu za účelem prodloužit věcem život v jiných rukou. Líbí se Ti naše myšlenka? Pak hledáme právě Tebe. Máme již svého grafika a hotový wireframe a grafiku webu (v psd nebo svg či v jiném formátu). Nyní hledáme někoho, kdo by web (mapu) nakodoval a přivedl tedy k životu. :) Více o projektu v následujících řádcích nebo na instagramu: hashtag swapzidle Budeme rádi, když se ozveš! :) Zatím ahoj a ekologii zdar! Více o projektu: Kolik věcí se vám válí doma v šuplíku? Nepoužitých po několik měsíců? Co třeba jimi potěšit někoho, kdo by je ještě rád užil? Židle slouží ke swapování (tedy výměně) věcí nacházejích se právě na židli nebo pod ní. Založit takovou židli může každý, a tím rozšířit jejich myšlenku mezi širší veřejnost. Vyměnovat věci může rovněž každý, kdo se v okolí židle naskytne. :) Cílem projektu je založené židle zobrazit na webové mapě, tedy takové jednoduché mapové databázi již existujících židlí v ČR v jednotlivých městech, aby občané věděli, kam mohou svoje věci přinést a kde si naopak některé vzít. V příloze dodáváme již hotovou grafiku a ukázku podoby židle.

Komentáře

Marek Borovský 18. 4. 2019
Dobrý den,
časově jsem dost omezen, ale v případě, že na to nějak extra nespěcháte se můžu podívat na detaily a mohl bych Vám s tím pomoct.
Swap jako podpora udržitelného způsobu života
Jsme komunita mladých a ekologicky smýšlejících nadšenců, která přišla s nápadem "Swapžidle". Jedná se o projekt, kdy lidé mohou po celé republice instalovat do veřejných prostor (knihoven, škol, administrativních budov aj.) vysloužilou či nevyužitou židli, na kterou mohou ostatní lidé volně přidávat věci, které jim již neposlouží, ale druhým by mohly udělat radost. Swap funguje na principu sdílené ekonomiky, tedy bezpeněžní výměny věcí. Odložení věcí na swapžidli je anonymní a funguje na předpokládané interakci kolemjdoucích. Cílem projektu je dát věcem druhý život a vzbudit v okolí větší zájem o ekologii a rozumný alternativní přístup ke konzumu.