Hledáme regionální a oborová média

10
bodů

pátráme po médiích z regionů nebo historie a letectví

Informační technologie
Marketing
Public Relations
Sociální sítě
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Potřebujeme mít kontakty pro případné PR

Popis

Dobrý den. Náš klub vojenské historie připravuje větší či menší akce zaměřené na propagaci našich letců v RAF a ženách ve WAAF, nicméně ne vždy máme čas vyhledávat vhodná média, které bychom mohli o dané akci informovat. Pomohl by nám někdo, kdo by nám vytvořil například seznam kontaktů na letecká/historická média v republice, případně na diskusní modelářská nebo historická fóra, případně na regionální média v krajích. Není nutné, aby jeden člověk obsáhl toto všechno, popisuji zde okruhy, kde bychom potřebovali trochu pomoci.

Komentáře

Mozem byt vasa, co vsetko v databaze potrebujete? Stací nazov casopisu, jmeno radaktora a email? DOkedy to potrebujete a komu to mam poslat?
Pekny den

Lucia, 731 552 116, luciasekeresova@gmail.com
Připomínáme naše letce v RAF a ženy ve WAAF
Kultura
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Náš klub vojenské historie, pouze s tímto zaměřením nejstarší ve Střední Evropě, prostřednictvím vlastní činnosti, realizace výstav, pamětních desek, sběratelství, účasti na filmech i dalších aktivitách připomíná působení československých příslušníků v RAF i československých žen v Ženských dobrovolných leteckých sborech - WAAF. Jsme autory putovních výstav o Nebeských jezdcích, i o životě budoucích letců RAF zahrnujících období od 30. let minulého století do současnosti (V letech 2015 a 2016 cestující po Velké Británii. Má i svou online podobu - www.wingsinexile.co.uk a je rovněž umístěna na webu RAF muzea v Hendonu.), realizátory památníků a pamětních desek - v Trhové Kamenici, Plzni na Karlově, v Manstonu a Cattericku, inicátory pamětních desek v Mnichově Hradišti, Praze 2. Podíleli jsme se na filmech nebo hraných dokumentech Balada o pilotovi, Dejte nám křídla, Útěky Josefa Brykse aneb Muž, který přecenil českou duši, Nepřítelem osudu, Osud na nebi Josefa Janeby a dalších.