Microsoft Azure Sponsorship

10
bodů

Potřebujeme dobrou radu jak využít nástroj Azure Active Directory

Programování
Informační technologie
Střední práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme se naučit lépe využívat dar od Microsoftu k efektivní správě našich zařízení

Popis

Jsme uživatelé Office 356 pro neziskové organizace, máme 5 000$ na využití v nástroji Microsoft Azure kde bychom rádi zefektivnili správu našich zařízení a uživatelských účtů skrze Azure Active Directory.

Komentáře

Azure poskytuje širokú škálu nástrojov - okrem Active Directory sú tu datové úložiská, webhosting, hostovanie aplikácií, serverov a iné. S bližšími informáciami o tom, ako fungujete (po logickej aj technickej stránke) a aké problémy potrebujete riešiť, by sa asi našlo viacero variant využitia kreditu, medzi kt. si vyberiete.
Ano, Azure má mnoho funkcí. V současné době využíváme Office365 a přihlašování na stanice skrze azure a potřebujeme nastavit u jednotlivých stanic správce ať to vše nedělám já :) Bohužel se nám vůbec nedaří spárovat dar a naše Azure. K čemu všemu jinému by jsme mohli Azure využít bychom asi potřebovali poradit neboť je toho opravdu hodně. Na druhou stranu nás nic z toho co píšete výše netrápí. Data využíváme v Sharepointu a Onedrive v rámci Office365, webhosting také máme a na server si netroufnu :)
obnova - rozvoj - spolupráce
Kultura
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Naše činnost je pestrá, ale spojuje nás snaha zodpovědně rozvíjet, oživovat a zkrášlovat naše okolí. Jsme Centrum rozvoje Česká Skalice, o. p. s. Od roku 2003 působíme v oblasti vzdělávání, kultury, ekologie, cestovního ruchu a odborného poradenství. Ve spolupráci s dalšími partnery obnovujeme prvorepublikovou památku Vilu Čerych, ve které sídlíme.