Workshop - Bezpečně na internetu a soc. sítích

0
bodů

Hledáme člověka znalého sociálních sítí s chutí uspořádat workshop pro naši organizaci

Informační technologie
Sociální sítě
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Rádi bychom zvýšili schopnost našich klientek i pracovníků pohybovat se bezpečněji na internetu a sociálních sítích

Popis

Hledáme člověka znalého soc. sítí a internetu s chutí realizovat cca 2 hodinový workshop základů bezpečného chování na internetu a využívání sociálních sítí pro naše pracovníky a klientky ( cca 12 účastníků). Uvítáme co nejsrozumitelnější a názornou formu stravitelnou pro trochu poučené i naprosté laiky. Chtěli bychom se zejména naučit, jak minimalizovat zanechávání stop na internetu, jak se bezpečně chovat na FB atd. Naše organizace provozuje azylový dům s utajenou adresou a bezpečí je pro nás klíčové. Děkujeme.

Komentáře

Dobrý den,
pokud požadujete workshop na uživatelské základy bezpečnosti na internetu a sociálních sítích, ráda si najdu čas a workshop povedu. Je to ovšem široká oblast podtémat, tak za 2 hodiny se stihnou pouze základy.
Dobrý den, moc se omlouváme za prodlevu v odpovědi vzniklou mou nevšímavostí, úplně mi unikla Vaše reakce, neb jsem spoléhala na upozornění přes email. Pokud Váš zájem trvá, rádi dohodneme podrobnosti.
Dobrý den, napište mi tedy e-mail s podrobnostmi, děkuji.
ACORUS poskytuje podporu osobám ohroženým domácím násilím
Sociální služby
Poradenství
Terapie
ACORUS, z. ú. poskytuje osobám ohroženým domácím násilím komplexní odbornou pomoc směřující k překonání nepříznivé sociální situace a k začlenění do běžného života bez přítomnosti násilí Pomoc je poskytovaná prostřednictvím služeb: AZYLOVÝ DŮM KRIZOVÁ POMOC ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ POSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH INFORMACÍ