Podpisy e-mailů

7
bodů

Veselé, příjemné podpisy, které nás budou prezentovat v e-mailové komunikaci.

Grafika
Copywriting
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Velká část spolupráce se odehrává jen skrze on-line komunikaci, proto je potřeba vymyslet líbivé podpisy, které si naši partneři zapamatují.

Popis

Protože se úspěšně daří rozšiřovat tým dobrovolníků, kteří pomáhají s tvorbou stránek a nejen jich, zakládají se i jim průběžně nové e-maily. Poněvadž celý webový projekt začal jen jako malý blog, který postupem času nabral na obrátkách a nabalil na sebe další lidi, nyní k tomu přibývají i nové projekty, je nejvyšší čas mít i odpovídající podpisy pro konverzaci se spolupracovníky, dobrovolníky a podporovateli v mnoha oblastech. Rádi bychom se odlišili oproti klasickým "profi podpisům" právě svou originalitou a lidskostí. Je zapotřebí stvořit univerzální verzi podpisů, v nichž bychom mohli měnit jména i "hodnosti" lidí, kteří se průběžně zapojují a vznikají pro ně nové e-mailové adresy. Proto i zvolený font by měl být dostupný pro naše změny (může být bez české diakritiky, tu si doplníme, jen musí být volně k užití). V podpisech by se měla objevit loga obou projektů (ano, nyní jsou již dva propojené weby - zajímavostí je, že název druhého přímo navazuje na motto prvního, je jeho rýmem - tedy: ...nejste na to sami... taky žijem s vámi), samozřejmě jméno osoby, jeho "funkce" (zapomeňte na otřepané fráze, ty my neužíváme), odkazy na weby a sociální sítě. Veškeré html kódování si zajistíme sami. Ve výsledku jde o "obrázek", který v sobě bude propojovat několik dílčích samostatných obrázků (jedině tak totiž lze zadat ke každé části příslušný odkaz). Uvítáme ve výstupu uložený projekt v programu GIMP, který nám dovolí další případné úpravy pro nové lidi. Jde tedy především o to, jaký font bude zvolen a jak bude vše propojeno - co bude nahoře, co dole, co vlevo, co vpravo... vše tak, aby to "lahodilo" oku. Přikládám obě loga, zájemci dodám i ikony sociálních sítí, které užíváme na novém webu. Pro ukázku přikládám i aktuální verzi vlastní vizitky (bez sociálních sítí). Upozornění - webové stránky se nyní stěhují a URL adresa bude odlišná od aktuálně užívané. Oba weby jsou zatím uzamčeny, ale adresy k užití jsou (a budou): www.zivotsrs.eu www.takyzijemsvami.eu Předem děkuji za nás všechny za vaši pomoc.
Život s roztroušenou sklerózou ...nejste na to sami
Vzdělávání
Zdraví
Občanská společnost
Komunitní webový projekt o vzájemné pomoci a podpoře pacientů s RS. Cílovou skupinou jsou nejen pacienti, ale i jejich blízcí a veřejnost, která se o dané téma zajímá.