Nadšence, grafika , scénáristu apod. pro tvorbu edukační počítačové hry o Českém Krumlově.

13
bodů

Nadšenec jakékoliv profese, který by se chtěl zapojit do tvorby edukační počítačové hry o Českém Krumlově v prostředí Unity 3D.

Programování
Informační technologie
Design
Grafika
Copywriting
Public Relations
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Hledáme nadšence jakékoliv profese, který by se rát zapojil do tvorby počítačové edukační hra o Českém Krumlově.

Popis

Projekt "Poznej Český Krumlov" bude zaměřen na vytvoření počítačové edukační 3D hry založené na virtuálním modelu města Český Krumlov. Hra bude tematicky zaměřena na historický vývoj města, stavební slohy, šlechtu v Českém Krumlově a pověsti, báje a strašidla, která se v Českém Krumlově vyskytují. Hra je nyní ve fázi vývoje a tvorby scénáře. Hra bude vytvořena v prostředí Unity 3D. V rámci této výzvy hledáme nadšence, který by chtěli spolupracovat na grafice, scénáři, jednotlivých prvcích hry, tvořit edukační a presentační materiály apod. Momentálně se rozhlížíme po nadšencích, tvorba hry bude zahájena cca za měsíc. Momentálně je vytvářena hlavní kostra harmonogramu prací. Jsme otevřeni jakýmkoliv nápadům.
3D virtuální modely památek, GIS, vzdělávací a volnočasové a
Kultura
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Hlavním cílem činnosti občanského sdružení Krajinak, o.s. je vytváření, zpracování, analýza, obnova a vedení digitální dokumentace kulturního a přírodního dědictví moderními metodami pro obecné využití. Jedním z hlavních záměrů občanského sdružení je postupně vytvořit kompletní 3D virtuální model celé historické části města Český Krumlov, který jako ojedinělé dílo bude sloužit k různým potřebám občanů města a odborné veřejnosti zajímající se o historii nebo architekturu budov. Zabýváme se též poradenstvím, tvorbou a správou Geografických informačních systémů (GIS) pro neziskové organizace, státní správu apod. Organizujeme volnočasové aktivity pro děti a mládež v oblasti přírodních a technických věd. Věnujeme se též vzdělávacím aktivitám formou konzultací, školení či doučování technických oborů, informatiky apod.