Podpora v IT

13
bodů

Hledáme IT zachránce, který pomůže s instalací nového desktop PC, tvorbou IT manuálu pro tým

Informační technologie
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

V rámci týmu nemáme žádného IT kolegu, hledáme tedy nyní urgent podporu někoho, kdo by měl pár hodin čas dorazit k nám do kanceláře poradit.

Popis

V rámci týmu nemáme žádného kolegu, který by dobře rozuměl IT, hledáme tedy nyní urgent podporu někoho, kdo by měl čas přijít na jeden až dvě odpoledne/večery nám pomoci: - zkontrolovat 8 PCs/NBs - zda nepotřebují upgrade, reinstalaci - nainstolovat MS office a další prográmky na 1 nový desktop počítač - pomoci nám vytvořit "blbuvzdorný" IT manuálek pro tým - poradit, zda a jak si vybrat na trhu nějakou firmu, co dělá ad hoc IT podporu za ceny reálné pro neziskovku

Komentáře

Petr Parolek 8. 4. 2016
Dobrý den, rád vám pomohu, ale více mi vyhovuje správa přes internet, V tomto případě se mi to zdá reálné.
Dobrý den Petře,

moc děkujeme za reakci na naši výzvu a nabídku Vaší pomoci.

Pokud si myslíte, že by to šlo i online, tak můžeme část z toho zrealizovat i online (znám různé vzdálené přístupy atd.), moc by nám pomohla jakákoliv podpora.

Jak by to probíhalo? Příští týden budeme kupovat jeden desktop PC, který bychom pak potřebovali nainstalovat.
Máme lincence přes NGO TechSoup - Volume Licensing Service Center, přebírali jsme téma od IT kolegy, který neudělal moc dobře předávku/nejsou dobré podklady, tedy nyní není jasné, zda máme k dispozici ještě volné licence jak na windows tak na MS office, které bychom na desktop instalovali.

Plus bychom potřebovali připravit pak desktop kompletně pro uživatele:
- naistalovat dvě tiskárny, standard skype, přístup na sdílený disk/server, vzdálený přístup na VPN

Lze toto vše na dálku? Nebo by se šlo krátce sejít k předání info/podkladů a pak realizovat postupně na dálku? S tímto bohužel nemáme zkušenosti.

Předem velké díky za info/odpovědi.

Hezký den,
Dagmar
Čtvrtstoletí na poli mezinárodního dobrovolnictví.
INEX - Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví. Smyslem naší činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné.