Pomoc s newsletterem

10
bodů

Potřebujeme konzultovat různé možnosti hromadných rozesílek - newsletterů.

Marketing
Public Relations
Sociální sítě
Střední práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Čím dát víc lidí má zájem dostávat od nás informace, pozvánky, výzvy. Chceme mít elegantní nástroj pro hromadné rozesílky těchto informací.

Popis

- Rádi bychom konzultovaly, jaký nástroj pro rozesílání newslettrů zvolit vzhledem k našim cílům (informovat porodní asistentky - první cílovka a těhotné ženy a jejich rodiny - druhá cílovka). - Máme text, fotky, strategii. - Potřebujeme vhodný nástroj pro newsletter - čistý, praktický, komunikativní. Příklad: Newsletter obsahuje 4 zprávy: 1) Pozvánku na Piknik s porodní asistentkou (https://www.facebook.com/events/962199320483163/) 2) Informaci o krátkých filmech pro těhotné (http://www.unipa.cz/index.php/pasmo-kratkych-filmu-unipa) 3) Informaci o založení studentské sekce UNIPA 4) Výzvu k akci - připojení se ke Kruhu přátel UNIPA (http://www.unipa.cz/index.php/podporte-nas) Těšíme se na spolupráci, pokud se nám ozveš! Díky Kateřina Hájková Klíčová výkonná ředitelka Unie porodních asistentek a koordinátorka projektu "Systémová změna v porodnictví" (Nesehnutí a Česká ženská lobby) tel: +420 734 637 379 e-mail: klicova@unipa.cz Připojte se na náš Facebook

Komentáře

Děkujeme Magdaleně za skvělou a profesionální spolupráci.

A tady je výsledek naší spolupráce

http://us13.campaign-archive2.com/?u=66dea3f99798761463979b06d&id=2cf575bade&e=051939b5e4
Profesní organizace porodních asistentek UNIPA
Lidská práva
Zdraví
Poradenství
Cílem Unie porodních asistentek je: Poskytovat profesní podporu porodním asistentkám Vytvářet zázemí pro studentky porodní asistence Propagovat práci porodních asistentek směrem k veřejnosti Poskytovat informace a podporu rodičům UNIPA je členskou organizací České ženské lobby (ČŽL) a Asociace veřejně prospěšných organizací (AVPO). UNIPA je zapsaný spolek u Městského soudu v Praze pod sp. zn. L 16213.