Plakát - Kuličkiáda

7
bodů

Potřebujeme vytvořit plakátek na akci pro děti - Kuličkiádu.

Grafika
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Nejsme spokojeni s katuálním plakátkem, který se využívá už několik let. Ale chybí nám mezi našimi dobrovolníky šikovný člověk s nápadem.

Popis

Tvorba plakátu (bude tisk A3 a A4) na 21.ročník Kuličkiády. Akce, kterou pořádáme pro děti i jejich rodiče a všechny, co se chtějí vrátit do dětských let a zahrát si Kuličky. Potřebujeme aby na plakátku bylo naše písmo, které používáme všude (upravený HomewardBound, klidně pošlu nebo stačí poslat i HomewardBound). Plakátek bychom rádi používali i v dalších letech, takže bychom potřebovali upravitelný formát (máme možnost například Corelu X3). Stejně tak ještě nevíme přesné datum, protože je v jednání plocha, takže text bychom rádi mohli měnit a doplňovat. Další věc je potřeba, aby tam bylo naše logo (v příloze). Akce se bude konat v půlce května, takže plakátek musíme mít hotový během dubna. V příloze je i jeden ze starých plakátů. Informace na plakát: 21. ročník Kuličkiády Datum ještě nevíme přesně Místo: na hřišti na ulici B. Němcové 2a Registrace: 13.30 - 14.00 Začátek: 14.00 hod Kategorie: od nejmenších až po dospěláky Startovné: dobrovolné www.ulitablansko.cz
Nezisková organizace dětí, mládeže a dospělých
Kultura
Volnočasové aktivity
Ulita je nezisková organizace – zájmový spolek dětí, mládeže i dospělých, kteří nemají rádi nudu a nemyslí jen na sebe. Všechen náš zisk jde na podporu dětí a mládeže, rozvoj jejich zájmové činnosti, na pořádání kulturních a společenských akcí apod. Veškerá naše činnost je založená na dobrovolnících, nemáme žádného stálého placeného zaměstnance. Provozuje Klub a čajovnu Ulita s bohatým programem – probíhají zde besedy, koncerty, tvořivé dílny, výstavy, filmová promítání, schází se zde kluby (go, deskových her, taichi a další), funguje dětský klub Šnek aj. Pořádáme víkendovky pro středoškoláky. Pořádáme soutěže a turnaje (Kuličkiáda, Drakiáda, Literární a výtvarná soutěž, tunaj v Go, turnaj v Pétanque, noční šifrovací hra Megbolondul aj.) V létě je naší halvní činností hudební festival Muzika pro Karolínku. Spolupracujeme na akcích jiných organizací (Den Země, Festival Rajbas OUTDOOR Kotlík aj.)