Překlad 1 stránky A4 do angličtiny

0
bodů

Hledáme člověka s výbornou znalostí angličtiny, který by pro nás přeložil 1 A4 do výroční zprávy.

Překlady
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Ve výroční zprávě máme základní údaje o organizaci také v angličtině, vzhledem k jejich aktualizaci bychom je potřebovali nově přeložit.

Popis

Pro naši výroční zprávu za rok 2015 bychom potřebovali přeložit jednu stranu A4 z češtiny do angličtiny. Jedná se o základní popis organizace Lata, která pracuje s ohroženými dětmi, mládeží a rodinami (co děláme, hodnoty, vize, cíle). Hledáme překladatele, případně člověka, který má velmi dobrou znalost AJ, aby byl text reprezentativní. Překlad potřebujeme mít hotový nejlépe do 20.3.2016
Pomáháme překonat životní překážky a najít vlastní cestu.
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Jsme 12členný tým pracovníků, kteří se věnují mladým lidem ohroženým rizikovým chováním, psychickými obtížemi nebo sociálním selháním. Často zrovna prochází nároční životním obdobím. Naší vizí je: „Mladá generace, která to dá!” Tím máme na mysli, že mladí lidé dokáží čelit výzvám, které jim život přináší a vyrůstají v rodině, která jim věří a umožní jim to. Proto pracujeme nejen s mladými, ale i s celou rodinou. Poskytujeme mentoring pro děti a mladé ve věku 12-26 let, odbornou podporu pro rodiny a realizujeme rodinné konference.