Pomoc ve fundraisingu

13
bodů

Pomoc při zajištění financování projektu

Fundraising
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Projekt celorepublikového rozsahu si žádá nový přístup k fundraisingu a navýšení kapacit pro zajištění financování

Popis

Hledáme člověka, který má zkušenosti s fundraisingem v řádu milionů korun. Jeho zkušenosti, přístup, praktické rady a konkrétní zapojení do oslovení potenciálních partnerů jsou pro nás velmi cenné. Projekt Začni správně je dlouhodobý a ve svém důsledku vyvolává zásadní změnu ve způsobu začleňování mladých dospělých, kteří prošli výchovou v dětských domovech, do běžné společnosti. Budeme rádi, když se stanete členem našeho týmu :o)

Komentáře

Lenka Machalská 4. 11. 2013
Dobrý den, prosím o info, jak a jakým směrech bych mohla začít. Mám zkušenosti ve fundraisingu z Charity Valašské Meziříčí, Minerva o.p.s., ISŠ COOP Valašské Meziříčí a TJ Valašské Meziříčí, o.s. lenka, 46 let, Zlín.
2 cíle: Vzdělávání jinak / Pomoc na cestě z děcáku do života
Vzdělávání
Poradenství
Občanská společnost
Oblasti, které považujeme ve své činnosti za klíčové jsou: 1) vzdělávání o principech podnikání na středních a vysokých školách + pomoc začínajícím podnikatelům 2) vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti pro děti ZŠ a SŠ, učitele i širokou veřejnost 3) realizace projektů na finanční a občanské gramotnosti v dětských domovech 4) realizace přímé pomoci mladým dospělým, kteří opouští dětské domovy Naše projekty: Finanční gramotnost do škol www.financnigramotnostdoskol.cz Podnikavost.cz www.podnikavost.cz http://www.facebook.com/pages/yourchance/203014436382901?ref=hl Začni správně www.zacnispravne.cz http://www.facebook.com/pages/yourchance/203014436382901?ref=hl