Střih videa na cca 3-5 minutový film

13
bodů

úspěšně školíme v Nepálu řemeslníky, jak správně stavět domy v seismické oblasti

střih videa
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

naši dárcům bychom rádi dali zpětnou vazbu a ukázali, jak byli jejich dary využity a jaká práce byla odvedena

Popis

naše organizace se rozhodla zemětřesením zničenému Nepálu pomoci z dlouhodobého hlediska a to tím, že školíme stavitele a řemeslníky, jak mají správně stavět domy v oblastech s častými otřesy, aby nově postavené domy vydržely a nezřítily se, jako tomu bylo na jaře tohoto roku při ničivém zemětřesení. Máme za sebou úspěšně první školení, které probíhalo v 5 dnech formou teorie ale i praxe. Natočili jsme několik kratších videí z celého školení a potřebovali bychom je sestříhat do prezentovatelné podoby. Buďte první, kdo to uvidí a bude se podílet na tomto dlouhodobém a přínosném projektu.

Komentáře

Pavla Švecová 22. 12. 2015
Dobrý den, zvukem v sestříhaném videu bude hudební podkres, jiná zvuková stopa nebo přímo natočený zvuk? A bude třeba dělat k videu titulky?
Vážená Pavlo,
děkuji za reakci na naši výzvu. Má představa o videu je asi video s hudebním podkresem, neboť ve videu se hovoří nepálsky a tudíž bude potřeba doplnit to informačními titulky, aby bylo jasné o co šlo. Kde se školili a proč se dělníci školili a jaký to bude mít dlouhodobý dopad. Pokud jste z Prahy a okolí, mohly bychom se někde sejít a pustila bych Vám ukázky pro lepší představu.
pomáháme Nepálu v oblasti vzdělání a také po zemětřesení
Vzdělávání
Rozvojová spolupráce
Jsme spolek nadšenců a milovníků Nepálu a vždy usměvavých Nepálců, jehož posláním je humanitární, vzdělávací a kulturní podpora lidí v Nepálu. Zároveň chceme lidem v ČR přiblížit život lidí v Nepálu . Více zde: http://www.namastenepal.cz/o-nas/