Hledáme nadšence do INFOGRAFIKY

13
bodů

Pro výročí 25let chceme zpracovat do infografiky zajímavé údaje o INEXu

Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Za 25let se udělal obrovský kus dobrovolnické práce - všechny tyto údaje bychom chtěli nějak zajímavě, vtipně představit infografikou.

Popis

Rádi bychom připravili grafické podklady pro akce a kampaň oslavy 25let INEXu - jedním s podkladů by mělo být zajímavé a vtipné zpracování infografikou klíčových údajů jako např.: - kolik dobrovolníků přes nás vyjelo ven - kolik přijelo do ČR - do kolika zemí a kam mířili čeští dobrovolníci - co zajímavého se událo za 25let - kolik a jaké neziskovky díky INEXím dobrovolníkům zvelebili své aktivity atd. Hledáme nadšence a kreativce, který by nám tyto údaje přetavil do zajímavé infografiky, s kterou bychom mohli potom v rámci kampaně pracovat dál.
Čtvrtstoletí na poli mezinárodního dobrovolnictví.
INEX - Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví. Smyslem naší činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné.