Vytvoření animovaného reklamního spotu pro ČT

13
bodů

Potřebujeme vytvořit krátký (do 20 s.) animovaný reklamní spot pro kampaň Zachraňme irbise

Design
Grafika
Animace
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Česká televize poskytuje bezplatně neziskovým organizacím a projektům prostor pro vysílání jejich krátkých spotů. Rádi bychom toho využili.

Popis

Česká televize nabízí příležitost neziskovým organizacím odvysílat reklamní spot ze své kampaně Vítány jsou spoty charitativního a osvětového charakteru s minimální stopáží 20 vteřin. Zadání tématu je volné. Ad reklamního spotu očekáváme zvýšení povědomí o projektu Zachraňme irbise a s tím spojený nárůst podpisů do petice a finančních darů. Technická kritéria pro výrobu reklamního spotu naleznete v odkazu: http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/ct-podporuje/ct-podporuje-charitu/spotove-kampane/jak-zadat-o-spoty/ Web: http://zachranme-irbise.cz/ Facebook: https://www.facebook.com/zachranmeirbise Kontaktní osoba: Vít Hofman vit.hofman@arnika.org

Komentáře

Martin Pícha 19. 5. 2015
Dobrý den,
chci se zeptat do kdy tahle výzva trvá ? mám čas jen o víkendu(23.-24.5.2015) ...o víkendu bych se do toho pustil.. díky za odpověď ....Martin Pícha
Arnika 19. 5. 2015
Dobrý den Martine,
výzva je stále aktuální a do 24.5. bude také. Pokud Vás naše výzva upoutala a měl byste zájem ji splnit, rádi Vašich znalostí využijeme.

S pozdravem
Vít Hofman
Prosazujeme ochranu životního prostředí a zdraví lidí
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Arnika chrání přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace doma i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí.