Grafické přepracování obrázků

13
bodů

Vytvoření nových obrázků podle předlohy

Design
Grafika
kreslení
Malování
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Pro další potřeby užití obrázků (na web, prezentace, jako výukový materiál) potřebujeme pomoci s přepracováním původních obrázků

Popis

Abychom neporušovali autorská práva při užívání obrázků, obracíme se na šikovné grafiky nebo malíře, kteří pro nás namalují obrázky nebo skici podle předlohy. V některých případech půjde o prezentační materiál, který použijeme na našich webových stránkách. V jiném případě zase bude sloužit jako výukový materiál pro semináře a besedy ve školách, kam naše sdružení bude jezdit a kde bude prezentovat historii Germánů a Římanů na Olomoucku.
Římané a Germáni na Olomoucku
Kultura
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Jsme NNO, založená 25.2.2013. Klademe si za cíl propagovat město Olomouc jako nejsevernější bod ve střední Evropě, kde je archeologicky doložen pobyt římských vojsk. Římští vojáci se do této oblasti probojovali během tzv. markomanských válek ve 2. stol.n.l. Široké veřejnosti hodláme tento fakt prezentovat na každoročních festivalech, vystoupeních a workshopech, budeme organizovat s dalšími organizacemi volnočasové zájmové kroužky pro děti a příměstské tábory. Naším největším snem je vybudování archeoparku (v blízkosti archeologicky doloženého krátkodobého tábora v lokalitě Olomouc - Neředín), kde si široká veřejnost interaktivně vyzkouší život z období 2. stol.n.l.