Tvorba loga pro charitativní obchůdek Šuplig

13
bodů

Hledáme grafika, který by společně s námi vymyslel pěkné logo pro projekt Ligy lidských práv.

Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Obchůdek již funguje 4 měsíce (v Brně), ale nemá logo, kterým by se mohl prezentovat. Potřebujeme jej na štít do ulice i na web.

Popis

Obchůdek Šuplig zrovna prošel krásnou rekonstrukcí (viz foto) a udělalo by nám velkou radost jeho vizuální prezentaci dokončit. Posláním obchůdku je vytvořit místo, kam lidé budou chodit rádi, bude jim tam příjemně a budou vědět, že koupí či darem udělají dobrý skutek. Výtěžek z obchodu jde na činnost Ligy lidských práv (www.llp.cz). Snažíme se o vytvoření spravedlivé a svobodné společnosti pro všechny. Pomáháme rodičům znevýhodněných dětí; pacientům, obětem neférových soudních sporů, rodičkám a všem ostatním, kteří potřebují právní pomoc. V neposlední řadě také informujeme veřejnost o možnostech, jak se bránit při neférovém jednání v jejich běžném životě. Za tvorbu loga budeme vděční a případného grafika/čku rádi pozveme na prohlídku obchůdku.

Přílohy

1449-suplig.jpg

Hájíme spravedlivé a důstojné podmínky pro život v ČR
Lidská práva
Vzdělávání
Občanská společnost
Naším posláním je hájit práva a svobody všech lidí, podporovat angažovanost jednotlivců a usilovat o spravedlivé, funkční instituce v České republice. Naši právníci každý den usnadňují lidem orientaci v džungli paragrafů. Vyhráváme soudní spory na straně slabších a dokazujeme, že právo může sloužit dobrým věcem. Dlouhodobě prosazujeme systémové změny, které pomáhají zlepšit práci zdravotníků, učitelů i policistů. Blíže spravedlnosti!