zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Leták pro nový produkt

grafické vytvoření letáku pro produkt zážitkových workshopů v komunikaci s lidmi s postižením

10 bodů
  • Design
  • Grafika
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Pro Patron Day, který pořádáme 23.5. k navázání spolupráce se společensky odpovědnými firmami

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Ann Kavalíková

Hodnocení spolupráce

Dakujem za prijemnu spolupracu, hlavne p. Katerine za prijemnu a ustretovu komunikaciu.Tiez za rychle dodanie podkladov. Tesim sa tiez na dalsiu spolupracu. :)
 
Skvělá práce, moc děkujeme. Velmi profesionální práce. Těšíme se na případnou další spolupráci.
 

Popis výzvy

Potřebovali bychom graficky zpracovat leták, kterým budeme oslovovat firemní zákazníky naší sociální firmy. Jedná se o produkt "Zážitkový workshop v komunikaci se zákazníky s postižením". Tento workshop přednášejí sami zákazníci s postižením a odborník v dané problematice. Tento produkt budeme prezentovat v rámci Patron Day 23.5.

Přílohy

895-proitkov-workshop-komunikace-s-osobami-se-zdravotnm-postienm.docx

Doporučte výzvu

Pestrá společnost, o.p.s.

Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour

Hodnocení: ★★★★★

Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.