zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Natáčení spotu pro Bezbatour

Pomoc s natáčením prezentačního spotu o bezbariérovém cestování.

13 bodů
  • Fotografování
Velká práce (více než 6 hod.) | Osobně | Hlavní město Praha

Účel výzvy

Uvítáme odbornou pomoc při tvorbě krátkého profesionálního spotu, kterým bychom prezentovali činnost naší sociální firmy.

Platnost výzvy vypršela.

Popis výzvy

Potřebujeme profesionála nejlépe s vlastním vybavením, který by naší grafičce pomohl s natáčením krátkého spotu. Jednalo by se o jeden natáčecí den s případnými dotočnými. Spot se bude týkat bezbariérového cestování a bude se natáčet na pražských bariérách. Scénář již máme připravený, ale uvítáme profesionální komentáře.

Místo realizace

Centrum Prahy

Doporučte výzvu

Pestrá společnost, o.p.s.

Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour

Hodnocení: ★★★★★

Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.