zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Chcete se ujmout této výzvy? Stačí jednoduchá registrace
a můžete se pustit do práce :-)


Zaregistrovat se

Systém a nástroje pro rozpočtování

Hledáme poradenství v oblasti nástrůjů pro rozpočtování

10 bodů
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Osobně | Jihomoravský

Účel výzvy

Chceme zkvalitnit, zefektivnit a zlepšit finanční řízení a inspirovat se profesionálními nástroji např. i z bussines sektoru.

Výzva je otevřená a čeká na přijetí dobrovolníkem.

Popis výzvy

Hledáme někoho kdo by nám pomohl nastavit a vytvořit ekeftivní nástroje, které nám pomohou pracovat s rozpočty. V sektoru soc.služeb v rámci NNO neexistují standardizované programy pro tvorbu rozpočtů, hledáme program, který bychom mohli využít, anebo formou pokročilejších práci s excelovou tabulkou efektivní nástroj pro rozpočtování.
Jsme nová NNO, která poskytuje terapii a poradenství a která staví na principech kompetenčního modelu řízení organizace.

Místo realizace

Bratislavská 2, Brno

Doporučte výzvu

Renadi o.p.s.

Odborníci na poli závislostí

  • Sociální služby
  • Terapie
  • Vzdělávání
  • Zdraví

Společnost Renadi spojuje odborníky z oblasti alkoholových závislostí, jejich léčby a doléčování. Stavíme na hodnotách odbornosti, etiky a spolupráce. Náš tým je složen z lidí, kteří se práci se závislostí věnují dlouhodobě. Máme společné zkušenosti z působení na předešlých pracovištích. Právě tato osobní zkušenost nás spojuje, z ní vzniklo odhodlání v ní pokračovat a utvářet vlastní základnu spolupráce. O závislostech a potížích s nimi spojenými se snažíme přemýšlet zodpovědně, inovativně a hlavně s respektem ke klientům. Zohledňujeme kontexty klientů, pracujeme s psychosomatickými aspekty. Klienty nesoudíme, ale respektujeme. Závislost na alkoholu bývá jevem, který ovlivňuje život mnoha lidí, mnohdy jej postupně ničí, včetně vztahů, rodin a pracovní oblasti. Uvědomění, že je alkohol problémem, je mnohdy prvním krokem na cestě ke změně. Na cestě, která není vždy snadná a mnohdy se bez odborné pomoci neobejde. A právě tuto pomoc nabízíme.