zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Pomozte s tvorbou jednoduchého webu k projektu

Hledáme profesionála, který pro jeden konkrétní projekt vytvoří zajímavé, moderní webové stránky.

13 bodů
  • Copywriting
  • Tvorba webu
Velká práce (více než 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Zviditelnění našich služeb a projektů v zahraničí a získání finanční podpory na jejich provoz.

Platnost výzvy vypršela.

Hodnocení spolupráce

Marek Hnátek ★★★★★
Na této výzvě jsme nezačali spolupracovat, protože už web tvoří jiný dobrovolník. Každopádně děkujeme za ochotu. Těšíme se na spolupráci někdy v budoucnu!
 

Popis výzvy

Máme nápad na jeden menší projekt. Pro jeho prezentaci potřebujeme jednoduché webové stránky. Hledáme dobrovolníka, který má s tvorbou webu zkušenosti. Jeho úkolem by bylo vymyslet strukturu webu, zredigovat texty a web vytvořit (nejlepší zřejmě bude využít nějakou volně dostupnou platformu). Fotky a základy textů máme k dispozici, resp. vytváříme je a budou hotové do prázdnin. Spuštění webu by mělo proběhnout v září/říjnu.

Doporučte výzvu

Komentáře

Michal Bičík 10. 5. 2017 10:14
Dobrý den, můžete mi k tomu prosím dodat nějaké podrobnosti? Co chcete prezentovat, komu, jaké případně potřebujete funkcionality? Podíval bych se na to.
Michal Bičík 10. 5. 2017 10:14
Dobrý den, můžete mi k tomu prosím dodat nějaké podrobnosti? Co chcete prezentovat, komu, jaké případně potřebujete funkcionality? Podíval bych se na to.
Dobrý den, připravujeme nástěnný kalendář složený z 12 příběhů lidí, kterým pomáháme. V kalendáři bude každý příběh ilustrování fotkou a krátkým textem. Rádi bychom ale příběhy lidí popsali víc do hloubky, k tomu by měl sloužit web. A zároveň by každý z 12 projektů a služeb bylo možné prostřednictvím webu podpořit. Web tedy kromě běžných stránek s obsahem nemusí umět nic speciálního, kromě možnosti on-line finanční podpory. Ráda vysvětlím víc, telefonicky nebo osobně, a budu ráda, když se rozhodnete nám s webem pomoci.
Jarmila Lomozová
Michal Bičík 10. 5. 2017 15:58
Díky, posílal jsem zprávu skrz systém.

Arcidiecézní charita Praha

Hodnocení: ★★★★★

  • Rozvojová spolupráce
  • Sociální služby

Poskytujeme sociální služby v Praze a Středočeském kraji a pomoc směřujeme i k těm nejpotřebnějším v rozvojových zemích. Jsme součástí sdružení Charita Česká republika a celosvětové Charitní sítě.