zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Pozvánka na Čaj o páté se starostou

Plakátek / pozvánka na akci se starostou

10 bodů
  • Grafika
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Potřebujeme na akci přilákat co nejvíce veřejnosti.

Platnost výzvy vypršela.

Hodnocení spolupráce

Bohužel spolupráce nefunguje, akce je za dveřmi a dobrovolník nereaguje. Um sem, um tam je pro neziskovky skvělá věc, ale musí tady být schopní lidé, kteří spolupracují :(
 

Popis výzvy

Na konci dubna připravujeme projekt, akci s názvem "Čaj o páté se starostou na téma..." Na tuto akci potřebujeme také přilákat veřejnost z našeho města. Celá akce je zdarma a budeme řešit dětská hřiště v Podbořanech. Čaj o páté se starostou je oficiální akcí, přesto má proběhnout v přátelském duchu. Proto by i pozvánka neměla být strohá, ale barevná a lákavá.
Akce se koná 24.4.2017 od 17 hod. v herně 1. České společnosti, z. s.

Přílohy

2814-400cs_1.png

2814-prvn-esk-spolenost-barva-.png

Doporučte výzvu

1. Česká společnost, z. s.

Zajímá nás bezpečné město, zdravé děti a okolí kolem nás.

Hodnocení: ★★★★★

Navrhujeme projekty, které budou mít pozitivní vliv na ochranu zdraví a života veřejnosti, zejména dětí při pohybu na veřejně přístupných místech ve městě / obci a jejich následná realizace. Pořádáme vzdělávácí akce, besedy a osvětové kampaně v našem mateřském centru. Organizační výpomoc jiným neziskovým institucím, městům, školám apod. Úklid veřejných prostranství, rekultivace. Výpomoc starším občanům, poradenství, zajišťování oprav, vyřizování po úřadech, zajištění právní pomoci. Odstaňování následků živelných pohrom apod.