zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Modernizování loga neziskovky

Rádi bychom modernizovali, ale sami to asi určitě nezvladnem :)najde se někoho kdo nám pomůže? :)

10 bodů
  • Design
  • Grafika
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Snažíme se růst a logem bychom rádi zaujali, protože logo je to první, co člověk vidí.

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Markéta Kadlecová

Hodnocení spolupráce

Naprosto perfektní a velmi příjemná spolupráce. Rychlá komunikace. Bylo mi opravdu velkým potěšením Solničku poznat a upřímně doufám, že se nevidíme naposledy ;). S takovými lidmi je radost pracovat...
 
Markéta Kadlecová ★★★★★
Naprosté nadšení :) paní Markéta přesně zrealizovala mé představy a myšlenky, kterým dala přesný vizuál. Kromě toho, že je kreativní a velmi šikovná, je s ní i super rychlá a příjemná komunikace. Jsem naprosto nadšená z výsledku, o kterém jsem přesvědčená, že bude nadšené i okolí. Moc jí tímto ještě jednou děkuji :)
 

Popis výzvy

Potřebovali bychom pomoct s renovací a modernizací našeho loga, které není nehezké, ale není zapamatovatelné. A to bychom chtěli změnit. Hledáme někoho kreativního, kdo by nám to pomohl zrealizovat a z našeho "dětského" loga nám pomohl vytvořit logo moderní, hravé, zapamatovatelné - no takové "dospělácké" logo, které by hrdě prezentovalo naši neziskovku navenek.

Přílohy

2785-solnicka.jpg

Doporučte výzvu

Solnička nezisková organizace

Snažíme se, aby děti byly v nemocnicích veselejší!

Hodnocení: ★★★★★

  • Občanská společnost

Jsme organizací čistě dobrovolnickou, která se snaží pomáhat nejenom konkrétním nemocným dětem a jejich rodinám, ale hlavně se v posledních měsících soustředíme na opravy dětských nemocničničních oddělení, na kterých se malí pacienti hospitalizují.