zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Jednoduchý letáček Děkujeme České Televizi

ČT podporuje naši kampaň Ponožkový pes více než je běžné a my bychom jí za to rádi poděkovali.

10 bodů
  • Grafika
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Letáček s poděkováním ČT musí být reprezentativní, i když jednoduchý, a proto oslovujeme grafiky. Vzor letáčku pošlu emailem.

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Petr Jedlinský

Hodnocení spolupráce

Naprostá spokojenost !
 
Děkujeme panu Petrovi Jedlinskému, že pro nás velmi rychle a vytvořil úhledný letáček. I korektury byly rychlé a vše upravil tak, jak jsme potřebovali. Díky našemu dobrodějovi :o)
 

Popis výzvy

Pestrá společnost, o.p.s. - výcvik asistenčních psů - chce poděkovat jednoduchým letáčkem, který pak bude zařazen na webové stránky České televize. Prvním pořadem, kde jsme se s ponožkáčem objevili je Dobré ráno - http://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/314292320020088/?video&index=352477

Nyní nás požádali, zda bychom jim poslali leták (asi na A4 - pošlu vzor emailem) s fotografií a ručně psaným poděkováním. Nejde o nic složitého jen nadpis "Děkujeme ČT za podporu" + další text + fotka + místo na ručně psanou zprávu.

Kdo se chopí tototo jednoduchého ale hezkého úkolu pro výcvik asistenčních psů?

Předem díky
Martina

Doporučte výzvu

Pestrá společnost, o.p.s.

Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour

Hodnocení: ★★★★★

Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.