zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Tištěná kampaň pro ůčast v soutěži ŽIHADLO ROKU

Pomožte nám vytvořit plakát, se kterým chceme zároveň soutěžit v soutěži ŽIHADLO ROKU

13 bodů
  • Copywriting
  • Grafika
Velká práce (více než 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Chceme, aby se o kampani dozvědělo co nejvíce lidí a zároveň uspět s kampaní v soutěži ŽIHADLO ROKU http://www.zihadloroku.cz

Platnost výzvy vypršela.

Popis výzvy

Naše neziskovka se zabývá obecně propěšnými pracemi v oblasti bezpečného pohybu dětí i dospělých na veřejných místech. Všude kolem nás jsou místa, která mohou být pro veřejnost nebezpečná, ať už jsou to staré domy, nezakryté kanály, rozbité ploty apod. Naším cílem je vytipovat v jednotlivých místních částech vždy jedno takové místo a společně s občasny dané lokality toto místo opravit či zabezpečit.

Více o soutěži Žihadlo:
Žihadlo roku je soutěž o nejlepší veřejně prospěšnou kampaň, jejímž pořadatelem je obecně prospěšná společnost Neziskovky.cz. Cílem soutěže je upozornit na kvalitní veřejně prospěšné kampaně neziskových organizací, které podněcují společnost k veřejně prospěšným aktivitám.

Doporučte výzvu

1. Česká společnost, z. s.

Zajímá nás bezpečné město, zdravé děti a okolí kolem nás.

Hodnocení: ★★★★★

Navrhujeme projekty, které budou mít pozitivní vliv na ochranu zdraví a života veřejnosti, zejména dětí při pohybu na veřejně přístupných místech ve městě / obci a jejich následná realizace. Pořádáme vzdělávácí akce, besedy a osvětové kampaně v našem mateřském centru. Organizační výpomoc jiným neziskovým institucím, městům, školám apod. Úklid veřejných prostranství, rekultivace. Výpomoc starším občanům, poradenství, zajišťování oprav, vyřizování po úřadech, zajištění právní pomoci. Odstaňování následků živelných pohrom apod.