zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Logo pro naší akci Ponožkový pes - spěchá

Potřebujeme vytvořit logo pro akci na podporu výcviku asistenčních psů

13 bodů
  • Grafika
Velká práce (více než 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Připravili jsme akci se zapojením dětí z celé ČR a nemáme grafika, který by tomu dal tvář.

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Martin Pěnička

Hodnocení spolupráce

Děkujeme Martinovi Pěničkovi za zhotovení veselého loga dle našeho zadání. Vyslechl všechny naše bláznivé nápady a přesto dokázal zůstat soudný :). Spolupráce proběhla rychle a my máme prima logo. Ještě jednou děkujeme!
 

Popis výzvy

Jednou z našich aktivit je výcvik asistenčních psů pro vozíčkáře, signálních psů pro neslyšící a canisterapeutických psů pro děti.

Chystáme kampaň, do které chceme zapojit děti ze základních škol z celé ČR tak, že budou vyrábět (šít) pro nás ponožkové psy. Foto, jak vypadá ponožkový pes, posílám v příloze. Dále posílám v příloze naše firemní logo pro případ, že by se tvůrce chtěl pro nové logo inspirovat. Návrhům jsme zcela otevření.

Logo jsme měli zadané zde na portále u dobrovolníka, ale 3 týdny nereaguje a my jsme již v časové tísni. Kampaň potřebujeme spustit začátkem září. Za pomoc budeme moc vděční.

Pro barevné kombinace loga, posíláme náhled budoucích stránek www.ponozkovypes.cz

Doporučte výzvu

Pestrá společnost, o.p.s.

Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour

Hodnocení: ★★★★★

Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.