zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Krátké video s asistenčními psy

Pro crowdfundingový projekt a další propagaci bychom rádi měli veselé dvouminutové video.

10 bodů
  • kameraman
  • Natočení videa
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Osobně | Hlavní město Praha

Účel výzvy

Právě připravujeme online projekt (něco jako Hithit) na financování asistenční čivavu pro neslyšící Mirku a bez kvalitního videa to nepůjde.

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Honza Bárta

Popis výzvy

Rádi bychom natočili Mirku s jejím krásným a nadějným studentem čivavákem Alvinem, jak hovoří o tom, jak jí tento malý asistent bude po dokončení výcviku pomáhat. Jde o velmi citlivý a dojemný příběh, který bude použit na podporu online fundraisingového projektu. Natáčení nebude náročné, ale rádi bychom měli kvalitní výstup, aby měl projekt co největší šanci na úspěch.

Zn. hledáme dobrého kameramana s dobrým srdcem.

Těšíme se na spolupráci

Místo realizace

Pestrá společnost, o.p.s., Kučerova 809/11, Praha 9, Černý most

Doporučte výzvu

Pestrá společnost, o.p.s.

Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour

Hodnocení: ★★★★★

Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.