zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Grafické zpracování letáku pro PESTROBAZAR

Potřebujeme graficky zpracovat leták pro dobročinný bazar PESTROBAZAR

10 bodů
  • Grafika
Střední práce (od 3 do 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Pořádáme dobročinný bazar a potřebujeme na něj upozornit veřejnost.

Platnost výzvy vypršela.

Popis výzvy

Potřebujeme zpracovat leták pro veřejnost, na základě kterého by se dozvěděli nejen to, že si mohou dojít koupit něco zajímavého, ale také se mohou zbavit nějakých, pro ně nepotřebných, věcí. Navíc tím vším učiní dobrý skutek :).

Leták by měl mít velikost A5, nebo A6 k tisku a dále verzi internetovou.

Navíc jsme dostali možnost otisknout zdarma"inzerát" ( ½ A4 na inzerci plošnou, rozměry a technické specifikace viz zde: https://www.praha14.cz/zpravodajstvi/wp-content/uploads/sites/3/2014/04/cenik_inzerce2014.pdf ) v časopise Čtrnáctka, což je tady místní hodně čtený plátek. Potřebovali bychom tedy i verzi pro tento časopis.

Přílohy

1116-pestrobazar-text-inzerce-trnctka.doc

Doporučte výzvu

Pestrá společnost, o.p.s.

Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour

Hodnocení: ★★★★★

Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.