překlad z angličtiny - cca 10 str. za odmenu KUŘE

0
bodů

překlad informaci z webovych stranek, zpracovani textu

Překlady
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

jsme maximálně vytížený malý tým, který na konci divadelní sezony, potřebujeme vzpružit...pomoc :). Moc by nám pomohl dobrý skutek, díky !

Popis

Potřebovali bychom přeložit z angličtiny stránky jedné vzdělávácí instituce v Anglii. Textu rozumíme, ale nemáme kapacity ho tzv. hodit na papír a s informace dál relevantně pracovat. Koordinujeme regionální network kulturních organizací a na konci sezony máme vždy nejvíce cestování, konzultací, urgentních pomocí, festivalů atd... Nestačíme se rozdávat. Překlady cca 10 stránek, které by v podstatě kopírovali informace z webu, bychom vnímali jako pomoc, která by nás velmi potěšila, poněvadž sami pomáháme bezplatně během celého roku. K dispozici máme kancelář i s pevným počítačem. Jako poděkování darujeme 8 giga flashku v designu logotypu našeho festivalu Malá inventura....tedy Kuřete. těšíme se na Vaši pomoc ! díky
festival Malá inventura, vzdělávání,kultura, konzultace
"Spojujeme lidi a organizace tak, aby tvorba a živé umění byly organickou součástí běžného života. Podporou kreativity a svobodného jednání se podílíme na rozvoji současného umění i občanské společnosti v regionech ČR i v zahraničí"