SPĚCHÁ - Korektura posteru v angličtině.

0
bodů

Překlady
Angličtina
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Potřebujeme zkontrolovat angilcký text.

Popis

Potřebovali bychom zkontrolovat anglický text na postru - hesla, krátké informační věty, hodně obrázků. SPĚCHÁ do 4.12.2012 23:00. Český ekvivalent dodáme v případě nutnosti. Děkujeme.

Komentáře

KRAJINAK, o.s. 6. 12. 2012
Děkujeme mnohokrát za rychlou spolupráci a za pomoc s posterem. Komentáře jsme využili a zapracovali do našich materiálů. Ještě jednou moc děkujeme. Krajinak.
3D virtuální modely památek, GIS, vzdělávací a volnočasové a
Kultura
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Hlavním cílem činnosti občanského sdružení Krajinak, o.s. je vytváření, zpracování, analýza, obnova a vedení digitální dokumentace kulturního a přírodního dědictví moderními metodami pro obecné využití. Jedním z hlavních záměrů občanského sdružení je postupně vytvořit kompletní 3D virtuální model celé historické části města Český Krumlov, který jako ojedinělé dílo bude sloužit k různým potřebám občanů města a odborné veřejnosti zajímající se o historii nebo architekturu budov. Zabýváme se též poradenstvím, tvorbou a správou Geografických informačních systémů (GIS) pro neziskové organizace, státní správu apod. Organizujeme volnočasové aktivity pro děti a mládež v oblasti přírodních a technických věd. Věnujeme se též vzdělávacím aktivitám formou konzultací, školení či doučování technických oborů, informatiky apod.