Komunikace na Facebooku - příspěvky, propagace

0
bodů

Hledáme lektora na krátké školení komunikace na Facebooku - aktivní přístup, příspěvky, propagace

Public Relations
Sociální sítě
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Chceme dát více vědět o zajímavých aktivitách, které pořádáme. Sdílíme důležité příspěvky z oblasti migrace a chceme vzbudit diskusi.

Popis

Rádi bychom se naučili správně pracovat s Facebookem a využívat jeho možnosti. Chceme mít aktivnější přístup k této sociální síti a zdokonalit se ve správné formulaci příspěvků tak, aby nebyly jen odkladištěm informací, ale aby vzbudily reakce, diskusi, zájem, přilákat příznivce. Orientujeme se v základním uživatelském rozhraní /přidávání příspěvků, vytváření události apod./, rádi bychom se zdokonalili v komunikační strategii, komentáře, sdíleni a pod. Stačí krátké školení. Předem děkujeme.
Podporujeme cizince v České republice.
Lidská práva
SIMI je lidskoprávní nezisková organizace, která podporuje a hájí práva cizinců v ČR více jak 20 let. Cizincům poskytujeme bezplatné právní, sociální a psychosociální poradenství a to bez ohledu na jejich právní postavení. Snažíme se také ovlivňovat českou veřejnost směrem k větší toleranci a omezovat xenofobii a rasismus. Nedílnou součástí našich aktivit je i lobbying a podílení se na tvorbě migrační a azylové politiky.