šablona HTML e-mail newsletteru

0
bodů

Tvorba webu
Grafika
Webdesign
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Chceme začít zasílat informační newsletter našim členům.

Popis

Vytvoření šablony HTML emailu s newsletterem s parametry: - grafický koncept podle vzoru našeho bulletinu - hlavička, patička - nadpisy - textové pole na celou šířku stránky (1 sloupec) - dvě textové pole/obrázky na stránku (2 sloupce) - tři textová pole/obrázky na stránku (3 sloupce) - newslettery budou rozesílány přes službu crystalmails. - kontakt na info@cktzj.com

Komentáře

Adam Martinik 16. 1. 2014
Tohle vse jde naklikat na webu mailchimp.com
Lze i samotnou sablonu exportovat a vlozit do vaseho stavajiciho systemu.

Pokud by vam to neslo. Rad poradim.
Moc dekujeme za doporuceni. Nam by prave pomohlo i to naklikani:-) Ale ted se nam ozval jeste pan Stejskal. Zkusime si system mailchimp projit a kdyztak bychom Vam jeste napsali. Diky moc.
Adam Martinik 22. 1. 2014
Pokud nebude cokoli jasne, rad s aplikaci mailchimp pomohu.
profesní organizace tlumočníků znakového jazyka
Lidská práva
Sociální služby
Vzdělávání
Poradenství
Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s. (dále jen Komora), je profesní organizace tlumočníků znakového jazyka a osob, které se o tuto problematiku zajímají. Jejím hlavním úkolem je hájit zájmy tlumočníků českého znakového jazyka. Komora si klade za cíl trvale zvyšovat profesní úroveň svých členů, aby naplnila právo Neslyšících na plnohodnotnou komunikaci v jejich přirozeném jazyce, jazyce znakovém, a aby zajistila kvalitu tlumočení na úrovni, jaká je obvyklá ve vyspělých zemích. Komora se dále ustavuje, aby hájila zájmy všech svých členů na veřejnosti, zejména pak profesní a pracovně právní zájmy svých členů řádných. Komora zastupuje své členy při jednání se státními orgány, organizacemi a institucemi, které se zabývají zprostředkováním tlumočnické práce, organizacemi a institucemi, které se podílejí na odborné přípravě tlumočníků a s těmi institucemi a klienty, kteří profesionální práci tlumočníků využívají.