Nové logo

13
bodů

Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Spolu s přejmenováním organizace jí chceme vtisknout i novou moderní a srozumitelnou tvář. Hledáme kreativce, který do toho půjde s námi.

Popis

Rádi bychom navázali spolupráci s nadšeným grafikem nebo grafičkou, které(mu) není cizí čistý a profesionální styl. Sháníme člověka, co dokáže svým projektům vtisknout originální nápad a nebojí se výzev. Dosud jsme jako logo celé organizace používali loga všech tří našich služeb vedle sebe. Nyní se chceme vydat cestou zjednodušení a vytvořit jediné logo tak, aby bylo dobře identifikovatelné a pomohlo nám k lepší prezentaci. Občanské sdružení Respondeo (= "odpovídám") poskytuje bezplatné poradenství v těžké životní situaci (právo, jednání s úřady, pomoc obětem trestných činů a domácího násilí). Další informace a podklady rádi předáme buď na osobní schůzce (Praha) nebo elektronicky. Předem Vám děkujeme za jakoukoli pomoc.

Přílohy

520-loga.jpg

Bezplatná poradna (občanské právo, domácí násilí, oběti TČ).
Lidská práva
Sociální služby
Poradenství
Občanská společnost
Občanské sdružení Respondeo působí na polovině Středočeského kraje (od Mělníka po Kutnou Horu). Poskytujeme bezplatné poradenství lidem v nouzi. Nejčastěji se jedná o dluhové pasti, exekuce, rodinné právo, reklamace, sousedské vztahy, jednání s úřady a podobně. Speciálně se zaměřujeme na bezplatnou právní a psychologickou podporu obětem domácího násilí a trestných činů. Za deset let působení jsme pomohli více než 10 tisícům klientů.