Cool design funkčních triček

13
bodů

Veřejná identifikace stomiků a našich podporovatelů

Design
Grafika
Public Relations
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Chceme dát našim členům a stomikům prostředek ke společenské identifikaci v rámci veřejných sportovních akcí a aktivit

Popis

Dobrý den. Jsme pacientská organizace lidí s vývodem ze střev nebo močových cest, tedy stomiků. Pomozte nám s cool designem funkčních triček pro mladé sportovně založené lidi, kteří jsou buď sami stomiky anebo stomiky podporují (blízcí, přátelé a kamarádi). Filozofií naší organizace je vrátit stomika po vytvoření vývodu co nejrychleji do běžného života a k jeho zájmům. Víme, že i se stomií se dá sportovat a většina mladších lidí, na které se poslední dobou orientujeme, tyto aktivity preferuje a provozuje. Chceme se zapojit do veřejných sportovních akcí a organizovat i svoje vlastní. Přijde nám vyloženě vhodné mít společný look, který stomiky vzájemně identifikuje, takže o sobě budou na veřejných akcích vědět, a v rámci našich aktivit budou šířit povědomí o lidech se stomií. V plánu máme funkční trička jak pro dámy, tak pro pány ale i děti. Námět by měl odkazovat na naše téma, ale nechceme na trička žádný stomický sáček apod. Mnoho lidí nás chce podpořit, ale nechce chodit s tričkem, na němž je na první dobrou vidět, že patří ke stomikům. Bude to zřejmě trochu oříšek, ale určitě na něco přijdeme. Jako vhodné téma nám připadá něco v duchu naší osvětové kampaně Je to jen detail! více na www.jetojendetail.cz. Délku spolupráce neumíme přesně odhadnout. Nastavili jsme dle našich odhadů, ale může to být jinak. :-)

Komentáře

Dobrý den, chtěla bych se zapojit do výzvy, ale v týdnu od 1. do 7. července mám dovolenou. Proto bych se ráda zeptala, jak rychle potřebujete grafiku? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěla bych se zapojit do výzvy, ale v týdnu od 1. do 7. července mám dovolenou. Proto bych se ráda zeptala, jak rychle potřebujete grafiku? Děkuji za odpověď.
Dobrý den.
Těší nás, že máte zájem s námi spolupracovat. :-)
Plánujeme trička realizovat v příštím roce, jen chceme být připraveni, proto začínáme řešit už nyní.
Takže týden Vaší dovolené není žádný problém. Rádi počkáme. kdyby Vám to nevadilo, můžete nám poslat odkaz na něco, kde jste se na designu podílela. Že bychom se zatím mrkli na Váš osobitý styl.
S pozdravem Š. Kovaříková.
PS: Můžeme komunikovat přímo přes e-mail. Jsem k dispozici na predseda@ilco.cz.
Umíme žít se stomií
Lidská práva
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Jsme stomici, lidé s umělým vývodem ze střev nebo močových cest (stomií). Vzájemně si pomáháme už od roku 1992 s návratem do normálního života. Naším cílem je spokojený stomik. K tomu člověk potřebuje vědět, jak se o stomii starat, jak s ní pracovat, sportovat, chodit do společnosti, nebýt na to vše sám a mít kvalitní a dostupnou péči a kompenzační pomůcky. To zahrnuje řešení mnoha situací na zdravotní, sociální, psychické i legislativní úrovni. Jsme tu jak pro samotné stomiky, tak i pro jejich blízké či kamarády, jimž není náš osud lhostejný. Kamarádíme se i se stomiky v zahraničí, informujeme o naší problematice veřejnost a sdílíme naše zkušenosti s odborníky. Sídlíme v Praze, ale působíme v celé ČR.